Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
- Criminal JusticeRated ★ 4.0
- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Top of the LakeRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5