Movies
Ratings
166
Take This WaltzRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0