Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0