Series
Ratings
17
Dong YiRated ★ 4.0
Hospital ShipRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0