Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.0
Our GenerationRated ★ 4.0
MobiusRated ★ 3.5
The Prisoner of BeautyRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 1.0
Cinderella ClosetRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
A Date With the FutureRated ★ 4.5
Back to SeventeenRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
EnsembleRated ★ 1.5
GG PrecinctRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The Victims' Game Season 2Rated ★ 3.0
The Princess RoyalRated ★ 4.0