Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
GandhiRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Children...Rated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0