Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
10 MinutesRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0