Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.0
The Kings of SummerRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 3.0
Where the Wild Things AreRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0