Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0