Movies
Ratings
394
ChefRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0