Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Mr. HongRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 5.0- Extreme FestivalRated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
FanaticRated ★ 3.0
Boss in LoveRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
Dating AmberRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0