Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 4.5- In A MomentRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0