Movies
Ratings
536
Little ForestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0