Series
Ratings
38- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.0- 특집다큐 국민특사 조진웅, 홍범도 장군을 모셔오다Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5