Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.0
- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0