Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.0
The Good Doctor Season 6Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5