Movies
Ratings
213
HerRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
LockoutRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
LovesickRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 2.0