Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0