Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
HereticRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0