Movies
Ratings
840
The BrutalistRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Noroi: The CurseRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
A ManRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
The Velvet UndergroundRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Bright FutureRated ★ 3.5