Movies
Ratings
697
The ShallowsRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
TakersRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5