Titles you rated
Crying FistRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0