Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5