Titles you rated
My NameRated ★ 4.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sharp ObjectsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0