Series
Ratings
165
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 5.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Delico's NurseryRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5