Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
CellularRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.0
UndisputedRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 2.0