Movies
Ratings
317
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
RBGRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The TableRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0