Movies
Ratings
56
La La LandRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0