Movies
Ratings
45
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0