Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Boy ARated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
The Lucky OneRated ★ 1.0
Me, Myself & IreneRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 1.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5