Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0