Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
SelmaRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 2.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 1.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 0.5
White House DownRated ★ 0.5