Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.5
Star Trek: InsurrectionRated ★ 4.0
Star Trek VI: The Undiscovered CountryRated ★ 3.5
Star Trek IV: The Voyage HomeRated ★ 4.0
Star Trek III: The Search for SpockRated ★ 3.5
Star Trek II: The Wrath of KhanRated ★ 3.5
Star Trek: GenerationsRated ★ 3.5
Star Trek: First ContactRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 2.0