Movies
Ratings
248
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
First KnightRated ★ 4.0