Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
Blade: TrinityRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
OculusRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.0