Titles you rated
Marui VideoRated ★ 0.5
DeadstreamRated ★ 4.0
TuskRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.5
CaveatRated ★ 3.5
V/H/S/94Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MenRated ★ 1.5
ShookRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 2.0
Saint MaudRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 2.0
SputnikRated ★ 1.5
eXistenZRated ★ 3.5- The ApartmentRated ★ 1.0
April 9thRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0