Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.5