Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5