Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
PastaRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0