Movies
Ratings
148
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 1.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
Rabbit Without EarsRated ★ 1.5
ExRated ★ 2.5