Titles you rated
- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Cat's PleasesRated ★ 3.5