Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5