Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
pace makerRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5