Movies
Ratings
25
ParasiteRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5