Movies
Ratings
42
ContactRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 0.5
The GiverRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0