Titles you rated
One DayRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5