Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
No, Thank YouRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0