Series
Ratings
20
Downton Abbey Season 6Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 5Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.5- The ParadiseRated ★ 4.0
The Legend of Hao LanRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 4.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
HarlotsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 0.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
PossessionsRated ★ 3.5
The ActRated ★ 4.0