Movies
Ratings
187
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
IcarusRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5