Series
Ratings
35
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5